Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Türkiye’nin ilk ve en büyük Perde Alışveriş sitesi olarak Google’da kayıtlara geçen E-Ticaret sitemiz Perderium Blog kısmından herkese Merhabalar. Bugün siz değerli müşterilerimizin wHatsapp üzeri müşteri hizmetleri ile görüşmelerinin çoğunluk kısmı Uygun Fiyatlı Perde Modelleri ürünlerimizi merak etmesinden ve fiyat araştırmasından dolayı bu yazımıza yer veriyoruz. Perderium bünyesinde yer alan Perde markaları öncelikle sayacak olursak, Brillant, Taç, Verdi, Vinaldi, Pierre Cardin gibi dünya markaları yer almaktadır. Brillant Batı Karadeniz bölge bayisi olarak ürün stoğumuz ve üretimimizden dolayı “BRİLLANT” marka ürünlerimizin birçoğunda E-Ticaret üzeri satışlarımızda %70’e varan indirimleri göreceksiniz.

2019 yılının gelmesi ile birlikte en çok tercih edilen ve satış yapılan Brillant 2019 Yeni Model Perde ürünümüzde %50 NET indirim bulunmaktadır. Mağaza satış üzeri fiyatlarımız 90 TL ile 180 TL arası değişkenlik gösteren bu Perde ürünümüzü internet üzeri oldukça uygun fiyatlara satarak siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Perde satış sitemiz üzeri, en çok satılanlar kategorisine göz atarsanız Zincir model ve sade model tül perdelerin yanısıra Sedefli ve Geçişli olarak bilinen Brillant JAKAR Tül Perdelerde stoklarımızda yerini almaktadır.

Perderium, Google üzeri Perde aranma sonucu ilk sırada yerini almaktadır. İndirim uygulanan Perde ürünlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri (1 Yorum)

  1. Fransadan yazıyorum herkese selamlar, türkiyeden perde almak istedim ve googleda resim olarak aratıp perderiumu buldum ve çok memnun kaldım. Tül ilginizden dolayı sağolun

× Whatsapp Destek Hattı