Perderium’dan Önemli Duyuru ve Açıklama

Perderium’dan Önemli Duyuru ve Açıklama

Perderium 1998 yılında Zonguldak’da faaliyet gösteren ve kurulduğu ilk günden bu güne misyonu ile titizlikle çalışan köklü bir kuruluştur. Uzun yıllar boyunca hizmet sağlamış, güvenilir, güler yüzlülüğü ile müşterilerine her zaman en iyi şartlarda hizmet etmeyi kendilerine borç bilmiştir. Düzce ve Karabük gibi illerden Zonguldağa gelerek Perde hizmeti almak isteyen müşterilerinin yoğundan dolayı sırası ile Karabük ve Düzce’ye Perderium şubeleri açılmıştır. Batı Karadeniz bölgesinde en tanındık Perdeci konumuna gelerek en iyisi olduğunu kanıtlamış ve hizmeti ile sunmuştur.  Günümüz çağının en yaygın özelliği olarak bilinen İNTERNET sektörüne 2010 yılında Perderium.Com ile girmiş ve Türkiye’nin ilk PERDE E-Ticaret sitesi Perderium ekibince kurulmuştur. Yıllardır internet sektörü üzerinden hizmetine devam etmiş ve sadece Türkiye üzeri değil, Yurtdışında Avrupa ve Amerika kıtasında müşterilerine ürün satışı gerçekleştirmiştir. İnternet üzerinden en çok sipariş alınan bölge İstanbul olmasından dolayı İstanbul / Bağcılar ikametli bölgeyede Perderium Mağazamızı kurmuş bulunmaktayız.

Sikayetvar.Com üzerinden Perderium ismini karalamak istemeyen kişi ve kişilerin yapmış oldukları saygısızlıktan dolayı bu makaleyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşma ihtiyacı duyduk. Doğubeyazıt / AĞRI’dan 15 Temmuz’da sipariş gelmesinden dolayı müşterimizi arayarak siparişi teyit ettirdik ve 3 metre sık pile kort model perde siparişi oluşturdu. Genişlik ve Yükseklik ölçülerini yazarak siparişi gayet doğruca oluşturmuş kendileri. Sipariş ÖZCAN P. Adına verilmiş olup siparişi veren kişi ise eşidir.  Aşağıda görselde gördüğünüz Perde Modelinden 3 metre sık pile sipariş oluşturmuş ve fiyat olarak 450 TL kapıda ödemeli olarak gönderilmiştir.

Buraya kadar her şey tamam gayet düzgünce anlaşıldı.

Ürün müşteriye teslim edildikten sonra tarafımıza gelen telefon şu şekilde olmuştur. “Ben tül perde ve fon perde siparişi verdim siz bana sadece tül perde gönderdiniz açıklayınız”. wHatsapp üzeri tüm görüşmeler kayıt altındadır ve hukuki süreç tarafımızca başlatılmıştır. E-Ticaret sitemiz üzerinden sadece Tül Perde siparişi kendileri vermiştir ve fiyat 450 TL. Müşteri daha sonra, ben tül ve fon aynı anda 450 TL düşünerekten sipariş oluşturdum demesine üzerine Perderium müşteri hizmetleri ekibi, görseldeki fon perdenin 2 kanadının 1.000 TL olduğunu söylemiştir. Tül ve Fon Perde siparişi 1.450 TL rakam tutmaktadır, siz sadece tül perde siparişi oluşturmuşsunuz ve fiyatı 450 TL kapıda ödemeli gönderilmiştir.

Tüm bunların üzerine anlayışsızlık ve saygısızca konuşmalarına devam eden Özcan P. Adlı şahıs resimde neden tül ve fon resmi var gibi gereksizce sorular sormaya başlamıştır ve elimden kurtulamıcaksınız gibi tehdit içerikli mesajları tarafımıza iletmiştir.  Tüm kayıt ve bilgileri toplanıp adli süreç başlatılmıştır.

Sikayetvar.Com üzerinde yapılan yorum sistemi şu şekildedir. Yorum yapmak istiyorsanız Facebook hesabınız üzerinden yorum yapabiliyorsunuz. Bu şahıs adımızı heryerde karalamak için defalarca uğraştırmıştır. Farklı farklı facebook hesapları açarak sikayetvar.com da adımızı çıkarmıştır. Kültürsüz ve terbiye yoksunu olan ÖZCAN P. Adlı kişi hakkında gerekli cezai işlem başlatılmış olup bu karalamalardan dolayı hakkımızı yasal yollar ile aramaktayız.

Perderium.com üzeri sipariş veren her müşteriyi memnun bırakmak ve güvenilir firma olduğumuzu göstermek için en iyisini sunma peşindeyiz.

ÖZCAN P.adlı kişinin oluşturduğu Tül Perde aşağıda görsel olarak eklenmiştir. Tül siparişi oluşturup neden fon perde göndermediniz diyen kişi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp

Perderium’dan Önemli Duyuru ve Açıklama (3 Yorum)

  1. Çok üzülerek okudum iyiki sizden perde almışım ve oldukca memnunum yolum batıkaradenize düştüğünde kesinlikle yanınıza uğrayp teşekkür etmek istiyorm. Perde konusunda hiç şansım olmazdı ya eğri ya yamuk olurdu sizin sayenize memnun bırakıldım teşekkür ederim perderium

  2. Merhabalar, adınıza yapılan karalamadan dolayı oldukça üzgünüm. Fakat ben sizin 2 yıldır müşterinizim ve gayet memnunum. Perderium iyiki var gerçekten. Herkesi memnun edemessiniz Allah bildiği gibi yapsın.

× Whatsapp Destek Hattı