Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Perde Haberleri 7 Ağustos 2019
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret hizmeti veren Perderium Online Alışveriş Mağazası artık Ev Tekstili sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Perderium yıllardır internet sektöründe Brillant ve Taç marka, Tül Perde, Zebra Perde, Kruvaze Perde ve Fon Perde hizmeti veren Google’da Perde türevli kelimelerin başında gelen, internette ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve müşteri memnuniyeti konusunda lider olarak gündemin en iyisi olma yolunda ilerleyen Perderium artık yoğun ilgi..
Devamını oku..
İstanbul’da Perde Nereden Alınır

İstanbul’da Perde Nereden Alınır

Perde Haberleri 19 Haziran 2019
Perderium Mağazası, Batıkaradeniz bölgesinde Zonguldak, Karabük ve Bolu’da hizmet veren bir limited şirketidir. İnternet sektörü üzerinden tüm Türkiye ve hatta Dünya üzeri satışlarımız vardır. Perderium E-Ticaret sitesine en yoğun ilgi bölgesel olarak İstanbul üzeri siparişler gelmektedir. Durum böyle olunca İstanbul Perde arayışı içerisinde olanlar için müjdeli bir haber ile bu blog yazımızı yazıyoruz. Çok yakın bir sürede İstanbul içerisine Perderium mağazamızı kurarak siz değerli müşterilerimize..
Devamını oku..
Brillant Yeni Perde Modelleri ile Fiyatları

Brillant Yeni Perde Modelleri ile Fiyatları

Perde Haberleri 4 Haziran 2019
Türkiye’nin ilk kurulmuş olan ve güvenilir firmalar içeriğinde 1.sıradaki yerini kimseye kaptırmayan Perderium, Dünyanın göz bebeği olan Perde markası olarak bilinen Brillant ile 10 yıllık daha satış sözleşmesi imzalayarak kaliteli ürün satışlarını sergilemeye devam etmektedir. Brillant Yeni Modelleri olarak aranan ve en iyi sonuçları Perderium.com adresinin sunduğu E-Ticaret sitesinde yüzlerce model içerisinden beğenebilir ve uygun fiyat cazibesi ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Fiyat bakımından Taç daha..
Devamını oku..
Brillant ve Taç Fon Perde Kumaşları

Brillant ve Taç Fon Perde Kumaşları

Perde Haberleri 21 Mayıs 2019
Perderium Perde Sistemleri yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte en çok tercih edilen Perde Modelleri arasından Fon Perde satışlarının artmasından dolayı, en iyi hizmetini %40 indirim uygulayarak sunmaktadır. Fon Perde, Salon, Misafir Odası, Yatak Odası, Çocuk Odası, Mutfak veya Günlük oturma odalarınıza yapılabilinir ve kullanılabilinir Perde modelidir. Perderium %40 indirim uygulamasının sebebi ise, Fon kumaşlarının elinde oldukça fazla olması ve herkesin Fon Perde kullanarak evlerine en..
Devamını oku..
Boncuklu Perdeler ve Fiyatları

Boncuklu Perdeler ve Fiyatları

Perde Haberleri 17 Mayıs 2019
2019 yılının aksesuar konusunda Perde yanına en çok tercih edilen boncuklu yaptırılmasıdır. Perderium müşterilerine, Perdelerine boncuk dikilmesi üzerine veya boncuk diktirip diktirmemek konusunda kararsız kalan müşterilerimiz, daha çok yıkama konusunda boncukların çıkacağını veya sökülüp döküleceğini düşünmektedirler. Boncuklu Perde siparişi veren müşterilerimize, yanında hediye olarak yıkama torbası hizmeti sunmaktayız. Perdelerinizi katlayıp yıkama torbasına koyarak makinaya atabilirsiniz ve hiçbir şekilde boncuklarda sökülme dökülme gibi sorunla karşılaşılmamaktadır. Brillant..
Devamını oku..
Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Perde Haberleri 1 Mayıs 2019
Türkiye’nin ilk ve en büyük Perde Alışveriş sitesi olarak Google’da kayıtlara geçen E-Ticaret sitemiz Perderium Blog kısmından herkese Merhabalar. Bugün siz değerli müşterilerimizin wHatsapp üzeri müşteri hizmetleri ile görüşmelerinin çoğunluk kısmı Uygun Fiyatlı Perde Modelleri ürünlerimizi merak etmesinden ve fiyat araştırmasından dolayı bu yazımıza yer veriyoruz. Perderium bünyesinde yer alan Perde markaları öncelikle sayacak olursak, Brillant, Taç, Verdi, Vinaldi, Pierre Cardin gibi dünya markaları yer..
Devamını oku..
Fon Perde Kumaşları

Fon Perde Kumaşları

Perde Haberleri 23 Nisan 2019
Yeni bir blog yazımız ile birlikte karşınızdayız. Salon, Oturma Odası veya Yatak Odası için hatta ve hatta Mutfaklarda bile kullanılır hale gelen Fon Perde ürünleri hakkında çok araştırılan ve yardım olarak istenilen “kumaş” konusunda detaylı bilgi vereceğiz. Fon Perde markaları içerisinde, Brillant, Taç, Verdi ve Vinaldi markaları ağır basmaktadır. Fakat biz Perderium olarak sadece Brillant Fon Perde satışı yapmaktayız. Neden mi Brillant ? Çünkü, kumaşları..
Devamını oku..
Salonuma Nasıl Perde Almalıyım

Salonuma Nasıl Perde Almalıyım

Perde Haberleri 9 Nisan 2019
Nisan ayının gelmesi ile birlikte artık yaz sezonu başlamış bulunmaktadır. Durum böyle olunca ise bahar hazırlıkları yapılıyor. Bahar temizliği yapanlar için öncelik Perde değiştirmek olmaktadır. Perde ise genellikle en çok oturulan ve evlerimizde vakit geçirilen Salon için düşünülüyor. Salon Perde Modelleri olarak 2019 yılının en iyilerini Perderium firması adı altında sizlere sunuyoruz. Salonuma Nasıl Perde Almalıyım sorusunun cevabına Perderium E-Ticaret Perde Alışveriş sitesi üzerinden bakabilir..
Devamını oku..
Sık Pile Perde Çeşitleri

Sık Pile Perde Çeşitleri

Perde Haberleri 30 Mart 2019
Mart ayının son gününe girerken Perderium sizlere bu makalesinde Sık Pile Perde Çeşitleri hakkında detaylı bilgi sunacaktır. Son günlerde Perde arayışı içerisinde olan müşterilerimizin bizlere ulaşarak Sık Pile hakkında fiyatlandırma adına detaylı bilgi arayışına girdiklerini gözlemledik. Bu sebeple Perderium.com e-ticaret sitemizin blog kısmına detaylı bilgiyi açıklayarak Google üzeri arama yapan Perde sahibi olmak isteyen kişilere bilgileri aktaracağız. Pile, Perdeyi en güzel gösteren dikiş şekli olmakla..
Devamını oku..
Ankara Tül Perde & Zebra Perde Fiyatları

Ankara Tül Perde & Zebra Perde Fiyatları

Perde Haberleri 19 Mart 2019
Perderium 2008 yılında Zonguldak’da kurulan ve hergün müşteri ağını genişleterek tüm Türkiye’ye Tül Perde ile Zebra Perde satışı yapan en güvenilir Perde mağazası konumunda lider duruma gelmiştir. Perderium mağazaları; Zonguldak, Karabük ve Bolu’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Son 2 yılda ülkemizin başkenti Ankara’dan birçok müşterinin mağazalarımıza gelerek perde yaptırmasından dolayı, Ankara’ya Perde şubesi açmamıza umut olmuşlardır. Perderium müdür ve yardımcıları ile birlikte Ankara’ya gelerek tam orta kısıma..
Devamını oku..
En Yakın Perdeci Nerede

En Yakın Perdeci Nerede

Perde Haberleri 12 Mart 2019
Türkiye’nin ithalat ve ihracat konusunda en büyük kozu olarak ev tekstili ürünleri ön plana çıkmakla beraber Perde Mefruşat sektöründe ise büyük bir artışın bulunmasını göz önüne alarak En Yakın Perdeci olarak bilinen Perderium firmasını internet aracılığı ile sizlere en yakın konuma getirdik! İstediğiniz Tül Perde veya Zebra Perde Modellerini, cam ölçüleriniz ile birlikte seçerek sipariş verebilir ve 2 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. Perderium en..
Devamını oku..
× Whatsapp Destek Hattı