Salonuma Nasıl Perde Almalıyım

Salonuma Nasıl Perde Almalıyım

Perde Haberleri 9 Nisan 2019
Nisan ayının gelmesi ile birlikte artık yaz sezonu başlamış bulunmaktadır. Durum böyle olunca ise bahar hazırlıkları yapılıyor. Bahar temizliği yapanlar için öncelik Perde değiştirmek olmaktadır. Perde ise genellikle en çok oturulan ve evlerimizde vakit geçirilen Salon için düşünülüyor. Salon Perde Modelleri olarak 2019 yılının en iyilerini Perderium firması adı altında sizlere sunuyoruz. Salonuma Nasıl Perde Almalıyım sorusunun cevabına Perderium E-Ticaret Perde Alışveriş sitesi üzerinden bakabilir..
Devamını oku..
Sık Pile Perde Çeşitleri

Sık Pile Perde Çeşitleri

Perde Haberleri 30 Mart 2019
Mart ayının son gününe girerken Perderium sizlere bu makalesinde Sık Pile Perde Çeşitleri hakkında detaylı bilgi sunacaktır. Son günlerde Perde arayışı içerisinde olan müşterilerimizin bizlere ulaşarak Sık Pile hakkında fiyatlandırma adına detaylı bilgi arayışına girdiklerini gözlemledik. Bu sebeple Perderium.com e-ticaret sitemizin blog kısmına detaylı bilgiyi açıklayarak Google üzeri arama yapan Perde sahibi olmak isteyen kişilere bilgileri aktaracağız. Pile, Perdeyi en güzel gösteren dikiş şekli olmakla..
Devamını oku..
Ankara Tül Perde & Zebra Perde Fiyatları

Ankara Tül Perde & Zebra Perde Fiyatları

Perde Haberleri 19 Mart 2019
Perderium 2008 yılında Zonguldak’da kurulan ve hergün müşteri ağını genişleterek tüm Türkiye’ye Tül Perde ile Zebra Perde satışı yapan en güvenilir Perde mağazası konumunda lider duruma gelmiştir. Perderium mağazaları; Zonguldak, Karabük ve Bolu’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Son 2 yılda ülkemizin başkenti Ankara’dan birçok müşterinin mağazalarımıza gelerek perde yaptırmasından dolayı, Ankara’ya Perde şubesi açmamıza umut olmuşlardır. Perderium müdür ve yardımcıları ile birlikte Ankara’ya gelerek tam orta kısıma..
Devamını oku..
En Yakın Perdeci Nerede

En Yakın Perdeci Nerede

Perde Haberleri 12 Mart 2019
Türkiye’nin ithalat ve ihracat konusunda en büyük kozu olarak ev tekstili ürünleri ön plana çıkmakla beraber Perde Mefruşat sektöründe ise büyük bir artışın bulunmasını göz önüne alarak En Yakın Perdeci olarak bilinen Perderium firmasını internet aracılığı ile sizlere en yakın konuma getirdik! İstediğiniz Tül Perde veya Zebra Perde Modellerini, cam ölçüleriniz ile birlikte seçerek sipariş verebilir ve 2 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. Perderium en..
Devamını oku..
Perde satış fiyatlarımız neden ucuz ?

Perde satış fiyatlarımız neden ucuz ?

Perde Haberleri 5 Mart 2019
Herkese merhabalar Perderium takipçileri; Bugün makalemizde siz değerli üyelerimizinde çok sormuş olduğu fiyatlandırma hakkında detaylı bilgiler vererek, Perderium hakkında düşüncelerinizi netleştireceğiz. Perderium 2008 yılında Zonguldak’da kurulan bir Perde mağazasıdır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar misyonundan şaşmayan ve tüm müşterilerine güleryüzle yaklaşan Perderium’un internet üzeri satış fiyatlarında ki rakamlar oldukça uygun olduğu için müşterilerin hem çok sevinmesine hemde panik yapmasına sebep olmaktadır. Neden ucuz ? Yırtık..
Devamını oku..
Kruvaze Perde Nasıl Yıkanır ?

Kruvaze Perde Nasıl Yıkanır ?

Perde Haberleri 27 Şubat 2019
Merhaba sevgili Perderium takipçileri; Bugün sizlere Kruvaze Perde hakkında detaylı bilgilendirmeler yapacağız. Kruvaze Perde siparişlerinin 2019 yılında çok olmasından dolayı, Kruvaze Perde hakkında birçok sorular müşteri hizmetlerine iletildiği için buradan detaylı bir açıklama yaparak siz değerli müşterilerimizi elimizden geldiğince bilgilendireceğiz ve sorularınızı cevaplayacağız. Kruvaze Perde Modeli evlerimizin en güzel tasarıma sahip olduğu ve müthiş bir görünüm sağlayan perde modeli olmakla beraber, en çok tercih edilen..
Devamını oku..
Renk Geçişli Tül Perde artık Perderium’da

Renk Geçişli Tül Perde artık Perderium’da

Perde Haberleri 23 Şubat 2019
Merhaba sevgili Perderium takipçileri; Bugün blog yazımızda sizlere Perderium stoklarına yeni gelen 2019 model Renk Geçişli Tül Perde hakkında detaylı bilgi sunacağız. Sipariş vermeden önce muhakkak buradan ön bilgi almalı ve daha sonra siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Şimdi başlıyoruz. Nedir bu renk geçişli tül perde ? Neden böyle bir tasarımı Brillant yaptı ? Renk geçişleri yıkama sonrası bozulur mu ? diye akıllarda bir sürü soru işareti..
Devamını oku..
Hazır Fon Perde Fiyatları

Hazır Fon Perde Fiyatları

Perde Haberleri 19 Şubat 2019
Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir e-ticaret alışveriş sitesi olan Perderium’dan herkese merhabalar; Bugün ki konumuzda siz değerli müşterilerimize Hazır Fon Perde Fiyatları hakkında detaylı bilgiler sağlayacağız. Fon Perdeler, bilirsiniz ki evlerimizi en güzel gösteren dekarasyon aracı olarak Tül Perdelerin yanına takılan ve mobilyalarınız ile uyumlu renk bulunduğu an en iyi tasarımı oluşturabilen ürünlerdir. Perderium bünyesinde Taç ve Brillant marka Fon Perde ürünleri mevcuttur. Perderium..
Devamını oku..
Kruvaze Perde Nasıl Dikilir

Kruvaze Perde Nasıl Dikilir

Perde Haberleri 8 Şubat 2019
Kruvaze Perde, sektörün en güzel perde modeli olup genellikle salon ve oturma odası için tercih edilmektedir. Kruvaze Perde Dikilişi hakkında kısa bir anlatım yapacak olursak, çaba ve uğraşı fazla gerektiren zaman olarak en çok zamanı harcayan üründür. Kruvaze Perde dikişi öğrenmek istiyorsanız muhakkak 3-5 adet dikiş yaparak öğrenebilmelisiniz. Kruvaze Perde en sık pile olarak dikilmektedir. Normal tül perdeler 1×3 pile olarak dikilirken Kruvaze Perde 1×3,5..
Devamını oku..
Ucuz Kaliteli Fon Perde

Ucuz Kaliteli Fon Perde

Perde Haberleri 27 Ocak 2019
Brillant ve Taç markasının tek ortak noktası olarak bilinen İstanbul’da bulunan fabrika üzerinde aynı kumaş ve aynı kalitede birlikte ürettikleri Fon Perde ürünleridir. Kumaş olarak kadife ve mat bir zemin tercih eden Brillant fiyat olarak Taç markasından daha uyguna sunmaktadır. Fon Perdeler genellikle enleri 1 metre tercih edilmektedir. Ne küçük ne büyüktür ve salon ile oturma odası gruplarına en ideal ölçüdür. Fon Perde tercih ederken..
Devamını oku..
Perde Yaptırmak İstiyorum

Perde Yaptırmak İstiyorum

Perde Haberleri 15 Ocak 2019
Perderium 2019 yılının gelmesi ile Perde satışlarına devam eden ve güvenli alışverişi maksiumum seviyeye çıkaran bir firma olmaya devam etmektedir. Kış aylarında çoğu kişinin evinde olmasından dolayı bu vakitlerde daha çok, sıcak evlerimizde oturup telefon veya bilgisayar üzerinden GOOGLE girip Perde olarak aratıp ve Perderium.com adresine giriş sağlayıp perde siparişi veren müşterilerimize teşekkür ederiz. Kış mevsiminde en çok internet üzerinden perde alışverişi yapıldığı için Perderium..
Devamını oku..