Perderium 2020 Yılı Perde Modelleri

Perderium 2020 Yılı Perde Modelleri

Perde Haberleri 8 Aralık 2019
Perde Modelleri kelimesi Google arama motorunda oldukça yüksek hacimli aranan kelime ve bakılan kategoridir. Türkiye’nin ilk PERDE E-Ticaret satış sitesi olan Perderium ise birçok Görseller bölümünde ilk sıralarda yerini almaktadır. Siz değerli müşterilerimiz Perde arayışlarına genellikle Görseller’den yapmakta ve gördüğü ürünü sipariş etmektedir. Perderium internet ortamında 3.yılını hizmet vermekte ve ilk günki misyon ile vizyonuna uyarak emin adımlarla hizmet ilerleyişine devam etmektedir. Perderium’da; Tül Perde,..
Devamını oku..
Perderium hakkında adres telefon bilgiler

Perderium hakkında adres telefon bilgiler

Perde Haberleri 21 Kasım 2019
Perderium, Türkiye’de ilk Perde E-Ticaret hizmeti sunan ve 30 yılı aşkın bir süredir Perde satışı yapan firmadır. Perderium, Zonguldak ilinde kurulmuş ve müşteri sayısının artışı ile Karabük ve Bolu’da Perde hizmetine devam etmekle beraber 2019 yılının Ağustos ayında İstanbul Bağcılar bölgesinde Mağazasını kurmuştur. Perderium, internet üzerinde büyük bir aranma hacmine sahip olmakla beraber iletişim bilgileri, telefon numarası ve adres bilgileri araştırıldığını gördük. Bunun üzerine ise..
Devamını oku..
Tül Perde mi Zebra Perde mi ?

Tül Perde mi Zebra Perde mi ?

Perde Haberleri 3 Ekim 2019
2019 yılının Ekim ayının gelmesi sebebi ile kış kendini göstermiştir. Soğuk havalar kapıda ve kış temizliği başlamıştır. Her ne kadar temizlik yapılsa bile, evde yanacak olan kalorifer soba gibi ısıtma olanakları sebebi ile ev içerisinde batan eşyalar olacaktır. Durum böyle olunca ilk kirlenecek ev eşyası doğal olarak PERDE’dir. Google aranma sonuçlarını incelediğimizde ve Perderium Müşteri Hizmetlerine en çok sorulan soru ve yardım olarak Tül Perde..
Devamını oku..
Perderium’dan Önemli Duyuru ve Açıklama

Perderium’dan Önemli Duyuru ve Açıklama

Perde Haberleri 6 Eylül 2019
Perderium 1998 yılında Zonguldak’da faaliyet gösteren ve kurulduğu ilk günden bu güne misyonu ile titizlikle çalışan köklü bir kuruluştur. Uzun yıllar boyunca hizmet sağlamış, güvenilir, güler yüzlülüğü ile müşterilerine her zaman en iyi şartlarda hizmet etmeyi kendilerine borç bilmiştir. Düzce ve Karabük gibi illerden Zonguldağa gelerek Perde hizmeti almak isteyen müşterilerinin yoğundan dolayı sırası ile Karabük ve Düzce’ye Perderium şubeleri açılmıştır. Batı Karadeniz bölgesinde en..
Devamını oku..
Güvenilir Perde Mağazası

Güvenilir Perde Mağazası

Perde Haberleri 21 Ağustos 2019
Merhabalar, bugün Perderium E-Ticaret sitemiz üzerinde bulunan BLOG sayfamızda “Güvenilir Perde Mağazası” konusu altında açıklamalarda bulunulacaktır. İnternet üzeri alışverişlerde birçok kişinin tereddütlerine bizlerde hak vermekteyiz. Perderium ekibi olarak bizlerde internet üzeri alışverişlerimizi yapıyoruz ve birçok kaliteli firmadan ürün alsak bile tereddüt oluyor. Ya istediğim ürün gelmezse, ya paramı alıp ürün göndermezlerse diye düşünceler bizlerede gelmiyor değil 🙂 İnsanlık hali sonuçta, bu düşünceler herbirimizde yer alır...
Devamını oku..
Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Ev Tekstili Ürün Satışlarımız Başlamıştır

Perde Haberleri 7 Ağustos 2019
Türkiye’nin ilk Perde E-Ticaret hizmeti veren Perderium Online Alışveriş Mağazası artık Ev Tekstili sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Perderium yıllardır internet sektöründe Brillant ve Taç marka, Tül Perde, Zebra Perde, Kruvaze Perde ve Fon Perde hizmeti veren Google’da Perde türevli kelimelerin başında gelen, internette ilk Perde E-Ticaret sitesi olan ve müşteri memnuniyeti konusunda lider olarak gündemin en iyisi olma yolunda ilerleyen Perderium artık yoğun ilgi..
Devamını oku..
İstanbul’da Perde Nereden Alınır

İstanbul’da Perde Nereden Alınır

Perde Haberleri 19 Haziran 2019
Perderium Mağazası, Batıkaradeniz bölgesinde Zonguldak, Karabük ve Bolu’da hizmet veren bir limited şirketidir. İnternet sektörü üzerinden tüm Türkiye ve hatta Dünya üzeri satışlarımız vardır. Perderium E-Ticaret sitesine en yoğun ilgi bölgesel olarak İstanbul üzeri siparişler gelmektedir. Durum böyle olunca İstanbul Perde arayışı içerisinde olanlar için müjdeli bir haber ile bu blog yazımızı yazıyoruz. Çok yakın bir sürede İstanbul içerisine Perderium mağazamızı kurarak siz değerli müşterilerimize..
Devamını oku..
Brillant Yeni Perde Modelleri ile Fiyatları

Brillant Yeni Perde Modelleri ile Fiyatları

Perde Haberleri 4 Haziran 2019
Türkiye’nin ilk kurulmuş olan ve güvenilir firmalar içeriğinde 1.sıradaki yerini kimseye kaptırmayan Perderium, Dünyanın göz bebeği olan Perde markası olarak bilinen Brillant ile 10 yıllık daha satış sözleşmesi imzalayarak kaliteli ürün satışlarını sergilemeye devam etmektedir. Brillant Yeni Modelleri olarak aranan ve en iyi sonuçları Perderium.com adresinin sunduğu E-Ticaret sitesinde yüzlerce model içerisinden beğenebilir ve uygun fiyat cazibesi ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Fiyat bakımından Taç daha..
Devamını oku..
Brillant ve Taç Fon Perde Kumaşları

Brillant ve Taç Fon Perde Kumaşları

Perde Haberleri 21 Mayıs 2019
Perderium Perde Sistemleri yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte en çok tercih edilen Perde Modelleri arasından Fon Perde satışlarının artmasından dolayı, en iyi hizmetini %40 indirim uygulayarak sunmaktadır. Fon Perde, Salon, Misafir Odası, Yatak Odası, Çocuk Odası, Mutfak veya Günlük oturma odalarınıza yapılabilinir ve kullanılabilinir Perde modelidir. Perderium %40 indirim uygulamasının sebebi ise, Fon kumaşlarının elinde oldukça fazla olması ve herkesin Fon Perde kullanarak evlerine en..
Devamını oku..
Boncuklu Perdeler ve Fiyatları

Boncuklu Perdeler ve Fiyatları

Perde Haberleri 17 Mayıs 2019
2019 yılının aksesuar konusunda Perde yanına en çok tercih edilen boncuklu yaptırılmasıdır. Perderium müşterilerine, Perdelerine boncuk dikilmesi üzerine veya boncuk diktirip diktirmemek konusunda kararsız kalan müşterilerimiz, daha çok yıkama konusunda boncukların çıkacağını veya sökülüp döküleceğini düşünmektedirler. Boncuklu Perde siparişi veren müşterilerimize, yanında hediye olarak yıkama torbası hizmeti sunmaktayız. Perdelerinizi katlayıp yıkama torbasına koyarak makinaya atabilirsiniz ve hiçbir şekilde boncuklarda sökülme dökülme gibi sorunla karşılaşılmamaktadır. Brillant..
Devamını oku..
Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Uygun Fiyatlı Perde Modelleri

Perde Haberleri 1 Mayıs 2019
Türkiye’nin ilk ve en büyük Perde Alışveriş sitesi olarak Google’da kayıtlara geçen E-Ticaret sitemiz Perderium Blog kısmından herkese Merhabalar. Bugün siz değerli müşterilerimizin wHatsapp üzeri müşteri hizmetleri ile görüşmelerinin çoğunluk kısmı Uygun Fiyatlı Perde Modelleri ürünlerimizi merak etmesinden ve fiyat araştırmasından dolayı bu yazımıza yer veriyoruz. Perderium bünyesinde yer alan Perde markaları öncelikle sayacak olursak, Brillant, Taç, Verdi, Vinaldi, Pierre Cardin gibi dünya markaları yer..
Devamını oku..
× Whatsapp Destek Hattı