Kruvaze Perde Nasıl Dikilir

Kruvaze Perde Nasıl Dikilir

Perde Haberleri 8 Şubat 2019
Kruvaze Perde, sektörün en güzel perde modeli olup genellikle salon ve oturma odası için tercih edilmektedir. Kruvaze Perde Dikilişi hakkında kısa bir anlatım yapacak olursak, çaba ve uğraşı fazla gerektiren zaman olarak en çok zamanı harcayan üründür. Kruvaze Perde dikişi öğrenmek istiyorsanız muhakkak 3-5 adet dikiş yaparak öğrenebilmelisiniz. Kruvaze Perde en sık pile olarak dikilmektedir. Normal tül perdeler 1×3 pile olarak dikilirken Kruvaze Perde 1×3,5..
Devamını oku..
Ucuz Kaliteli Fon Perde

Ucuz Kaliteli Fon Perde

Perde Haberleri 27 Ocak 2019
Brillant ve Taç markasının tek ortak noktası olarak bilinen İstanbul’da bulunan fabrika üzerinde aynı kumaş ve aynı kalitede birlikte ürettikleri Fon Perde ürünleridir. Kumaş olarak kadife ve mat bir zemin tercih eden Brillant fiyat olarak Taç markasından daha uyguna sunmaktadır. Fon Perdeler genellikle enleri 1 metre tercih edilmektedir. Ne küçük ne büyüktür ve salon ile oturma odası gruplarına en ideal ölçüdür. Fon Perde tercih ederken..
Devamını oku..
Perde Yaptırmak İstiyorum

Perde Yaptırmak İstiyorum

Perde Haberleri 15 Ocak 2019
Perderium 2019 yılının gelmesi ile Perde satışlarına devam eden ve güvenli alışverişi maksiumum seviyeye çıkaran bir firma olmaya devam etmektedir. Kış aylarında çoğu kişinin evinde olmasından dolayı bu vakitlerde daha çok, sıcak evlerimizde oturup telefon veya bilgisayar üzerinden GOOGLE girip Perde olarak aratıp ve Perderium.com adresine giriş sağlayıp perde siparişi veren müşterilerimize teşekkür ederiz. Kış mevsiminde en çok internet üzerinden perde alışverişi yapıldığı için Perderium..
Devamını oku..
Brillant Kruvaze Perde Yeni Model

Brillant Kruvaze Perde Yeni Model

Perde Haberleri 7 Ocak 2019
Perde kategorisinde en şık duruş sergileyen ve görsellik olarak en iyi perde olarak nitelendirilen Kruvaze Perde, Salon ve Oturma Odalarının vazgeçilmez perdesi olmaya devam ediyor. Kruvaze Perde yaptıracak olanlar şuna dikkat etmelidir, en iyi tülden kruvaze perde olmaz. Her tül perdeden kruvaze perde şık durmaz. Mekanizmalı bir perde modeli olduğu için Kruvazeler genellikle örme KDK tüllerden veyada tanecikli desenlerden tercih edilmelidir ki 2 kanadı çekildiği..
Devamını oku..
Taç ve Brillant Perdeler

Taç ve Brillant Perdeler

Perde Haberleri 2 Ocak 2019
2019 yılının gelmesi ile birlikte Türkiye ve Dünyanın en büyük Perde markaları Brillant ile Taç güzel bir yarışa girerek Perde hizmeti konusunda kendilerinin en iyi olduğunu gösterme peşindedirler. Konu eğer ev tekstili, havlu, nevresim gibi ürünler olursa Taç gerçekten 1 numara. Fakat, konu “Perde” ile alakalı olursa Brillant açık ara öndedir. Çünkü her zaman ilk tasarımı Brillant Mühendisleri yapar ve tüm dünyaya kalitesini gösterir. Daha..
Devamını oku..
Fon Perde Modeli 2019

Fon Perde Modeli 2019

Perde Haberleri 30 Aralık 2018
Brillant ve Taç markasının aynı fabrika içerisinde ürettiği tek ortak nokta Fon Perdelerdir. Dünya çapında adını duyurmuş olan Brillant’da, Türkiye’nin en iyi ev tekstil üretimini yapan Taç markasıda, Fon Perde Modellerini aynı iş sahası üzerinde yaptırmaktadır. Tek farkları, herkesin kendi ürününde kendi adları yazmaktadır. Fon Perdeler genellikle salon veya misafir odası için tercih edilmektedir. Çünkü Fon Perdeler, en çok oturulan kullanılan odalar için kullanılır. Mobilya..
Devamını oku..
Çocuk Odası Perde Modeli 2019

Çocuk Odası Perde Modeli 2019

Perde Haberleri 21 Aralık 2018
Perderium, Tül Perde sektöründe 6 ay gibi bir sürede İnternet üzerinden satışlar ile Türkiye’nin en iyisi konumuna gelmiştir. Perderium üzerinden alışveriş yapan bütün müşteriler alışverişlerinden son derece memnun kalmıştır. Bunu sitemize gelen yorumları inceleyerek detaylı görebilirsiniz. Perderium yapmış olduğu kampanyalar ve müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler ile Perde konusunda en iyisi olmayı hakeden bir firma olmayı zaten belli etmişti. Zaman geçtikçe Perde ve Perde sistemlerinde en..
Devamını oku..
Mutfak Zebra Stor Perde Modelleri

Mutfak Zebra Stor Perde Modelleri

Perde Haberleri 11 Aralık 2018
Ev dekarasyonu konusunda en iyi dizaynı perdenizi iyi seçerek gösterebilirsiniz. Perdelerinizi yeni modellerden yapmak istiyorsanız Perderium firmasının sergilemiş olduğu binlerce çeşit içerisinden beğenebilir ve istediğinize sahip olabilirsiniz. Şimdi gelelim bugün ki blog yazımıza, Mutfak Zebra Perdesi olarak Google’da birçok kişilerin aradığını görmekteyiz. Durum böyle olunca bizlerde, sizlere en iyi mutfak zebra perdelerini sunma kararı aldık. Bayanların evde en çok vakit geçirdiği yer mutfak olduğu için..
Devamını oku..
Renkli Perde Modelleri

Renkli Perde Modelleri

Perde Haberleri 6 Aralık 2018
Renkli perde modelleri evlerimizin güzel ve canlı durmasında öncelik olarak tercih edilen ürünler olmuştur.Peki Renkli Perde Modelleri olarak sunum yapacak olsak ne tarz perdeler öne çıkar ? Öncelikle Renkli Perdeler kategorisine en yoğun şekilde önerebileceğimiz ve müşterilerimizin birçoğunun sipariş verdiği Renkli Perde Modelleri Fon Perde olarak diğer adı ile bilinmektedir. Kumaş mat kadife ve ada petek olarak piyasada bilinir. Zamanın en kaliteli kumaşı tabiri ile..
Devamını oku..
2019 Perde Modelleri Resimleri

2019 Perde Modelleri Resimleri

Perde Haberleri 1 Aralık 2018
2018 yılının aralık ayının gelmesi ile birlikte artık yılbaşı hazırlıkları ve yılbaşı hediyeleri hazırlanıyor. Durum böyle olunca yılbaşına özel indirimli Perde ürünlerimiz stoklarımızı dolduruyor. Siz değerli müşterilerimize %70’e varan yılbaşı indirimli perdeleri sunuyoruz… Yeni yılın yaklaşması ile birlikte Brillant 2019 Perde Modellerini satışa çıkarmıştır. 2018 yılının en çok tercih edilen Perde Modeli şüphesiz Gülşah Desen Kort Perde Modelleri olmuştur. Brillant 2019 yılına özel bomba gibi..
Devamını oku..
Mutfak Zebra Perdesi

Mutfak Zebra Perdesi

Perde Haberleri 26 Kasım 2018
Perde modelleri olarak Perderium stoklarında evinizin her odası için özel olarak tasarlanan Brillant marka ve Taç marka Tül Perde ile Zebra Stor Perdeler bulunmaktadır. Salon için genellikle Tül Perde, Oturma Odası için genellikle Kruvaze Perde, Çocuk odaları için zebra stor veya tül perde tercih ediliyor… Mutfak Perdesi modeli olarak ise Zebra Stor Perdeler ön plana çıkmaktadır. Mutfaklarda kadınların bolca vakit geçirmelerinden dolayı büyük bir çoğunluk..
Devamını oku..