Perde satış fiyatlarımız neden ucuz ?

Perde satış fiyatlarımız neden ucuz ?

Herkese merhabalar Perderium takipçileri;

Bugün makalemizde siz değerli üyelerimizinde çok sormuş olduğu fiyatlandırma hakkında detaylı bilgiler vererek, Perderium hakkında düşüncelerinizi netleştireceğiz. Perderium 2008 yılında Zonguldak’da kurulan bir Perde mağazasıdır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar misyonundan şaşmayan ve tüm müşterilerine güleryüzle yaklaşan Perderium’un internet üzeri satış fiyatlarında ki rakamlar oldukça uygun olduğu için müşterilerin hem çok sevinmesine hemde panik yapmasına sebep olmaktadır. Neden ucuz ? Yırtık mı defolu mu hatalı mı diye düşünen siz değerli müşterilerimize en iyi bilgileri sunmak için bu konumuzu açarak buradan faydalı bilgileri sunacağız.

Tül Perde kategorisinde en iyi örneği Brillant’ın Gülşah Desen Kort Model Perdesi üzerinden yapmak istiyorum. Gülşah desen tül perdeler mağazamız üzerinden satış fiyatımız metresi 90 TL ile 180 TL arası rakamlar ile satılmaktadır. Fakat, www.Perderium.com sitemiz üzerine giriş sağladığınızda metre satış fiyatının 45 TL olması internet piyasalarını kompile değiştirmiştir. Perde diktirmek isteyen bayanların bu fiyatları görmesi üzerine hemen sipariş vererek ürün istemeleri bizleri hayli mutlu etmekle beraber neden ucuz satıyorsunuz demelerini ise şöyle cevaplıyoruz. “İnternet üzerinden metre satış fiyatlarımızı 45 TL satmaktaki amacımız, ulaşamadığımız siz değerli müşterilerimize %50 indirim sunarak Perderium müşteri bünyesini oldukça geliştirmek, yeni insanlara hizmet sağlamak ve büyük bir aile olmaktır. Brillant perde topları 40 metre olarak stoklarımızdadır. 30 metresini mağaza üzerinden sattıktan sonra kalan 10 metre tülü ise değerlendirmek amaçlı internet üzerinden metresini 45 TL fiyata sağlıyoruz. ve Durum böyle olunca herkesin dikkatini çekiyor. Toptan kalan 10 metre tül’den maximum genişliği 3 metre sık pile tül dikişi sağlayabiliriz, bu ölçülere uyan müşteriler için mükemmel bir indirim sağlanmış oluyor. 450 TL ile en iyi perdeye sahip olmak varken neden minumum 900 TL gibi bir ödeme yapmak zorunda kalsınlar ki ?

Perderium, e-ticaret sitesi üzerinden %70’e varan indirimler ile perde satışı sağlayan, müşterilerine en iyi imkanı sunan ailenizden bir firmadır. Hoşcakalın…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , , ,
× Whatsapp Destek Hattı