Ankara Tül Perde & Zebra Perde Fiyatları

Ankara Tül Perde & Zebra Perde Fiyatları

Perderium 2008 yılında Zonguldak’da kurulan ve hergün müşteri ağını genişleterek tüm Türkiye’ye Tül Perde ile Zebra Perde satışı yapan en güvenilir Perde mağazası konumunda lider duruma gelmiştir. Perderium mağazaları; Zonguldak, Karabük ve Bolu’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Son 2 yılda ülkemizin başkenti Ankara’dan birçok müşterinin mağazalarımıza gelerek perde yaptırmasından dolayı, Ankara’ya Perde şubesi açmamıza umut olmuşlardır. Perderium müdür ve yardımcıları ile birlikte Ankara’ya gelerek tam orta kısıma Perde mağazası açmak girişimimiz olmuştur. Kızılay – Sıhhiye bölgelerini ortak nokta oluşturarak bu bölgede yerimiz tutulmuş olup çok yakın zamanda Ankara’nın en güvenilir perdecisi olmak için siz değerli müşterilerimize elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyoruz…

Perderium mağazası, Batı Karadeniz bölgesinin Brillant Resmii Satış yeridir. Mağazamız üzeri sadece Brillant Perde ürünleri satışı gerçekleştiriyoruz. İnternet adresimiz olan e-ticaret sitemiz üzerinden ise Taç, Verdi, Vinaldi ve Pierre Cardin gibi dünya markaları satışı yapabiliyoruz. Perderium ile en iyi perde sahibi olmak çok kolay.

Akyurt Perde, Altındağ Perde, Ayaş Perde, Beypazarı Perde, Çamlıdere Perde, Çankaya Perde, Kızılay Perde, Sıhhiye Perde, Gölbaşı Perde, Çubuk Perde, Etimesgut Perde, Elmadağ Perde, Keçiören Perde, Mamak Perde, Yenimahalle Perde konumunda bulunan bütün müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Perde Mağazası açılışımıza Sayın Ankara Belediye Başkanımızın açılışı ile olacaktır ve ilk güne özel %70’e özel indirim sağlanacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
× Whatsapp Destek Hattı